Ślub i zaręczynyStyl GwiazdTravel

Pierścionek zaręczynowy Kylie Minogue

Niedawno cały świat obiegła wiadomość o wyjątkowym wydarzeniu w życiu australijskiej gwiazdy muzyki pop. Kylie Minogue ? bo właśnie o niej mowa ? zaręczyła się niedawno ze swoim partnerem. Dowiedzcie się, jaki pierścionek zaręczynowy podarował jej brytyjski aktor Joshua Sasse.

Ponadczasowa klasyka

Nie wiadomo na razie, jaka firma jubilerska stworzyła ozdobę, którą wybrał Joshua Sasse. Podarował on swojej przyszłej żonie ponadczasowy pierścionek wykonany z klasycznego, niezwykle modnego w tym sezonie żółtego złota. W tym szlachetnym kruszcu został osadzony olbrzymi przezroczysty diament w szlifie szmaragdowym. Jest on otoczony mniejszymi lśniącymi brylancikami. Kamień ten sprawił, że podczas imprez, na których pojawiła się piosenkarka, wszyscy mówili tylko o niej i jej nowej imponującej biżuterii. Fani gwiazdy prześcigali się w pytaniach o plany matrymonialne, a ci, którzy domyślili się, czego symbolem jest nowa biżuteria, od razu składali gratulacje.

Oficjalne potwierdzenie zaręczyn

Po raz pierwszy dziennikarze zauważyli nową ozdobę na dłoni Kylie kilka dni temu, podczas gali rozdania nagród NME Awards 2016 w Austin w Teksasie. Znajomi piosenkarki zdradzili jednak, że nosi ona zaręczynową biżuterię już od stycznia tego roku. Joshua Sasse już w zeszłym roku zdradził, że zastanawia się nad oświadczynami w święta Bożego Narodzenia. W piątek 19 lutego w brytyjskiej gazecie ?The Telegraph? pojawiło się zaś oficjalne ogłoszenie potwierdzające zbliżający się ślub gwiazdorskiej pary.

Previous post

Dom aukcyjny Sotheby?s wyprzedaje biżuterię

Next post

Diamentowa kolia Mariah Carey