Ślub i zaręczynyStyl Gwiazd

Pierścionek zaręczynowy Mariah Carey

W ostatnich dniach w mediach pojawiła się plotka, że gwiazda, która niedawno rozstała się ze swoim poprzednim mężem Nickiem Cannonem, właśnie przyjęła oświadczyny najbogatszego Australijczyka, multimilionera Jamesa Packera. Mężczyzna, który już wcześniej obsypywał Mariah drogą biżuterią, tym razem również wybrał imponującą ozdobę. Jaki pierścionek dostała słynna piosenkarka?

Imponujący klejnot

Podczas ostatniej wizyty Mariah Carey w Nowym Jorku paparazzi zrobili jej zdjęcie, jak wysiada z samochodu, ostentacyjnie pokazując pierścionek z ogromnym kamieniem szlachetnym. Media donoszą, że na serdecznym palcu Mariah znalazł się zjawiskowy diament o masie 35 karatów i wartości 7,5 miliona dolarów! Trudno byłoby poznać parametry i wartość ozdoby na podstawie fotografii, dlatego z pewnością poinformował o tym dziennikarzy jeden z ?przyjaciół gwiazdy?. Jest ona znana ze swojego zamiłowania do drogiej biżuterii, dlatego jej nowy narzeczony musiał naprawdę się postarać, aby trafić w jej gust. Uśmiech piosenkarki zdradza jednak, że mu się udało, a pierścionek, który otrzymała, z pewnością trafi do czołówki najdroższych zaręczynowych ozdób Ameryki.

Cenne prezenty

Nie jest to pierwsza tak piękna i zapewne bajońsko droga biżuteria, jaką gwiazda dostała od Packera. Nic więc dziwnego, że zapytana w wywiadzie o swój nowy związek, z radością powiedziała, że jest prawdziwą szczęściarą. Multimilioner oświadczył się jej w ubiegły czwartek, podczas wizyty pary w Nowym Jorku. Piosenkarka oczywiście powiedziała ?tak?.

Previous post

Syntetyczne diamenty ? czy warto je kupować?

Next post

Jaki pierścionek zaręczynowy wybrać, aby był oryginalny?