Ślub i zaręczynyStyl Gwiazd

Zaręczyny Rosie Huntington-Whiteley

Brytyjska modelka i aktorka właśnie zaręczyła się po pięciu latach związku z aktorem Jasonem Stathamem. Ta informacja pojawiła się w mediach po gali z rozdania Złotych Globów, podczas której dziennikarze zauważyli na dłoni Rosie zjawiskowy pierścionek ozdobiony okazałym diamentem.

Lśniący brylant

Pierścionek, jaki Jason Statham podarował modelce, został wykonany z białego złota lub platyny. W jego centralnym miejscu osadzono imponujący przezroczysty klejnot w szlifie brylantowym. Wybrany przez aktora model to klasyczny soliter ? ponadczasowy wzór, który najczęściej jest wybierany na pierścionki zaręczynowe przez zakochanych na całym świecie. Nie wiadomo jeszcze, jaka marka jubilerska wykonała tę biżuterię ani ile jest ona warta. Ale dziennikarze niestrudzenie poszukują kolejnych informacji o nowej ozdobie Rosie.

Tak, powiedziała ?tak?

Mimo że plotki o zaręczynach aktorskiej pary pojawiały się w mediach już kilkukrotnie, dopiero teraz okazały się prawdziwe. Trzy dni temu rzecznik modelki potwierdził, że pierścionek zaprezentowany podczas rozdania Złotych Globów jest tym zaręczynowym. Nie wiadomo jednak, kiedy i gdzie doszło do oświadczyn. Jedni spekulują, że miały one miejsce podczas wakacji zakochanych w Tajlandii, inni podejrzewają, że ten ważny moment nastąpił w czasie minionych świąt Bożego Narodzenia. W końcu zarówno Rosie, jak i Jason pochodzą z Wielkiej Brytanii, a jak ostatnio pisaliśmy, Brytyjczycy uważają, że to właśnie Wigilia jest najlepszym czasem na zaręczyny.

Previous post

Biżuteria gwiazd z rozdania Złotych Globów

Next post

Must have ? minimalistyczna biżuteria